Střecha novostavby - Poličná

SATJAM RAPID SR 510 PURMAT

Na realizaci střechy rodinného domu v obci Poličná, byla použita střešní krytina  SATJAM RAPID  SR510 PURMAT 50 μm v hnědé barvě, včetně okapového systému SATJAM NIAGARA v barvě střešní krytiny. Krytina se používá jako náhražka klasické falcované krytiny.

Využití střešní krytiny SATJAM Rapid:Tato velkoformátová krytina se hodí především na novostavby (moderní pultové střechy). Díky své nízké hmotnosti a jednoduché a rychlé montáži ji lze použít i pro rekonstrukce střech.

Technické údaje:

Krytina SATJAM Rapid je vyráběna v pásech o celkové délce 0,5 až 9m u SR 510, nebo až do 10 m u SR 310. Střešní krytina Rapid je vyráběna míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Krytina se vyrábí ve dvou stavebních šířkách - 510 a 310 mm. Pokládá se na laťování, nebo bednění za použití skrytého kotvení a lze ji použít od sklonu střechy 8°, za předpokladu, že krytina není po spádnici dělená. V případech, když je krytina po spádnici dělena a jednotlivé pásy se musí na sebe napojovat je minimální sklon pro požití od 15°.